Як зберігати біжутерію?
Красива біжутерія є надбанням та об'єктом бажання кожної дівчини. Хоча й дорослі жінки, яким за статусом належать прикраси з дорогоцінних металів та каміння, рідко відмовляються урізноманітнити свою колекцію такими аксесуарами. Адже з їхньою допомогою можна зробити цікавим будь-яке повсякденне вбрання, не перевантажуючи його розкішшю золота та діамантів. Однак, щоб біжутерія завжди виглядала гідно, її потрібно правильно зберігати. До того ж біжутерії зазвичай накопичується багато, тому вона починає вивалюватися з незручних шафок, губитися і т.д. Все це легко виправити.
Де зберігати?
Передусім варто взяти в звичку знімати біжутерію тільки в одній кімнаті, щоб потім не доводилося шукати її по всій квартирі. Мало того, що це незручно і забирає багато часу та сил, але хороша італійська біжутерія ще й порівняна за якістю з дорогоцінними прикрасами, так що потребує особливого ставлення до себе. Можна зберігати:
- У спеціальних кейсах для біжутерії вони виглядають дуже стильно.
- У спеціальних вставних конструкціях для висувних ящиків у комодах. Або в самостійно підібраних для цих ящиків неглибоких коробочках.
- У скриньках – найтрадиційніший, але трохи призабутий варіант.
- В особливих кишеньках, що вішаються на стіну – вони виглядають досить оригінально.
- На спеціальних власниках для прикрас, щоправда, вони не надто великі.
Якщо ж біжутерія зберігається в коробках без індивідуальних осередків, її бажано класти в окремі мішечки з органзи, яка зручна тим, що прозора і досить міцна.
Нюанси зберігання
Щоб недорогоцінні прикраси якнайдовше зберігали свій зовнішній вигляд, потрібно їх не тільки організовано, а й правильно зберігати. Наприклад, біжутерія під золото може потемніти і навіть облупитися, якщо поводитися з нею необдумано. Є правила:
- Пластикові прикраси слід зберігати окремо від металевих, тому що інакше вони можуть подряпатися і покритися сіточкою з садна.
- Недорогу металеву біжутерію краще відразу покрити безбарвним лаком – так метал не окислюватиметься і залишатиме після себе слідів болотного кольору.
- Жодна біжутерія не повинна стикатися з кремами, дезодорантами, туалетною водою та іншими побутовими або косметичними хімічними речовинами.
- Вироби з металу краще не мочити водою та знімати на час занять спортом.
- Зберігати біжутерію потрібно у затемненому та сухому місці.
Щоб прикраси довго не втрачали свого блиску, їх варто періодично чистити м'якими мильними розчинами, обов'язково протираючи після цього м'якою ганчіркою без ворсу. А також слід знімати біжутерію на ніч, незалежно від того, наскільки вона подобається - справа в тому, що навіть при найкращій якості такі вироби не мають достатнього ступеня міцності і можуть поламатися під час сну. І знімати її треба перед одягом.
Отже, можна зробити висновок, що зберігати біжутерію правильно не так важко. А знайти все бажане для того, щоб вона залишилася сяючою, можна на https://belany.ua .