Як підібрати святкову упаковку та подарунок на Новий рік?

Незвичайна упаковка презенту на будь-яке свято збільшує цінність вмісту вдвічі. А пам'ятатимуть такий подарунок довго. Новий рік чудовий час для незвичайних та пам'ятних сюрпризів. Якщо підійти до приготування з усією відповідальністю, продумати вміст і обгортку, то можна доставити одержувачу незабутні хвилини щастя.

Оригінальна упаковка подарунка на Новий рік може бути виконана своїми руками або за допомогою професіонала. Передсвяткова метушня забирає багато часу, іноді немає можливості продумати все до дрібниць. Тому краще довіритись фахівцям. Співробітники компанії «Белані» запропонують зручні варіанти, допоможуть визначитися із формою, кольором.

Як вигідно зробити подарунок на Новий рік?

Будь-яка подарункова упаковка, виконана з певним смаком, надає значущості заходу, підкреслює важливість до персони, що обдаровується.

У новорічну ніч подарунок можна зробити в жартівливій або ексклюзивній упаковці. Навіть найскромніший презент у ошатній та незвичайній обгортці цінується набагато вище.

Як упакувати подарунок на Новий рік, щоб доставити одержувачу приємні емоції? Кожен у ніч чекає на диво, і ексклюзивне оформлення презенту дозволить повністю поринути у чарівну атмосферу свята.

Для упаковки використовують:

  • Подарувальні коробки. У них можна розмістити прикраси, солодощі, квіти, вази, символічні сувеніри. В інтернет-магазині «Белані» можна вибрати круглі, квадратні або у формі серця. Міцні матеріали забезпечують збереження тендітних речей.
  • Коробки під біжутерію. Невеликі, стильні вони створять приємне враження до того, як побачать вміст.
  • Подарунки, папір. У них зручно розміщувати великі набори, постільні та кухонні речі, побутову техніку, мобільні пристрої. Широкий вибір малюнків дозволяє підібрати під будь-який смак.
  • Джутова мішковина. Використовують не тільки для квітів, в неї можна запакувати фрукти, овочі, солодощі, алкогольну продукцію.

Додатковий декор прикрасить коробку або пакет серед інших презентів під ялинкою. Для прикраси використовуються стрічки, тасьма, живі чи штучні квіти, стильні бирки, сніжинки, ялинові гілки, пір'я, брошки. Це може бути будь-який аксесуар, який гармонійно виглядатиме з подарунковою упаковкою. Різнобарвний наповнювач створить святковий настрій і огорне таємницею вміст подарункової коробки або пакета.

Які ідеї подарунків на Новий рік? Щоразу мільйони людей прямують до магазинів у пошуках чогось нового та незвичайного. Щоб чарівна ніч не була затьмарена нудними та непотрібними презентами, бажано подбати заздалегідь, продумати сам подарунок та його обгортку.

Подарунки на Новий рік: ідеї, поради від професіоналів

Крім традиційних (шкіряні вироби, парфумерія, одяг, посуд, мобільні пристрої, книги, алкогольні вироби) подарунки бувають:

  • Зроблені своїми руками. Такі речі завжди викликають розчулення, наприклад, вишита серветка, торт, пов'язана м'яка іграшка.
  • Оригінальні. Такі презенти запам'ятовуються надовго. Це може бути незвичайна картина з шишок, постер із зображенням обдаровуваного, незвичайна кулька з гілками ялинки всередині.
  • Смішні. Для позитивних людей із відмінним почуттям гумору. Можна вибрати у спеціалізованому магазині або змайструвати самостійно.
  • Ексклюзивні. Такі презенти наголошують на важливості та відношенні. Візитниця з ініціалами, саме печиво або будь-який інший персоналізований предмет викликає подив і радість.

Який би подарунок не був приготовлений, величезну роль відіграє його подача та подарункова упаковка.